Znicz Pruszków - RKS Garbarnia Kraków 2-1 (2-0). 6. kolejka eWinner 2. Liga

14 sierpnia na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie odbył się mecz 6. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Znicza Pruszków i Garbarni Kraków. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Znicza Pruszków 2-1. Na stadionie stawiło się 295 widzów.

14 sierpnia  na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie odbył się mecz  6. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Znicza Pruszków  i Garbarni Kraków. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Znicza Pruszków 2-1. Na stadionie stawiło się 295 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć jedenastka Znicza Pruszków wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Maciej Firlej wywołał eksplozję radości wśród kibiców Znicza Pruszków, zdobywając bramkę w szóstej minucie spotkania.

W 26. minucie Patryk Mularczyk zastąpił Bartlomieja Purchę.

Zespół Garbarni Kraków ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Znicza Pruszków, strzelając kolejnego gola. W 28. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Shuma Nagamatsu.

W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Grudzińskiego ze Znicza Pruszków, a w 43. minucie Mateusza Bartkowa z drużyny przeciwnej. W ostatniej minucie pierwszej połowy w drużynie Garbarni Kraków doszło do zmiany. Jakub Sutor wszedł za Jakuba Karbownika. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 49. minucie sędzia ukarał kartką Krystiana Pomorskiego, zawodnika Znicza Pruszków. W 56. minucie Adrian Dziedzic został zmieniony przez Kamila Bentkowskiego, a za Karola Dziedzica wszedł na boisko Thomas Pranica, co miało wzmocnić zespół Garbarni Kraków. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Tymona Proczka na Wiktora Nowaka oraz Patryka Czarnowskiego na Krystiana Tabarę.

Niedługo później trener Garbarni Kraków postanowił wzmocnić linię pomocy i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Wojciecha Słomkę. Na boisko wszedł Grzegorz Marszalik, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Znicza Pruszków doszło do zmiany. Kamil Niewiadomski wszedł za Pawła Moskwika. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się Bartlomiej Purcha.

Na osiem minut przed zakończeniem meczu w drużynie Znicza Pruszków doszło do zmiany. Krzysztof Wingralek wszedł za Łukasza Bogusławskiego. W 89. minucie kartkę dostał Thomas Pranica z zespołu Garbarni Kraków. Jedenastce Garbarni Kraków zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Znicza Pruszków.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Znicza Pruszków w pierwszej połowie, w drugiej także jedną. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Zespół Znicza Pruszków w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Garbarni Kraków wymieniła pięciu graczy.