ZKS Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 3-3 (2-1). 30. kolejka eWinner 2. Liga

27 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie w Rzeszowie odbył się mecz 30. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i Hutnika Kraków. Pojedynek zakończył się remisem 3-3. Na stadionie stawiło się 2 434 widzów.

27 kwietnia  na Stadionie Miejskim w Rzeszowie w Rzeszowie odbył się mecz  30. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Stal Rzeszów  i Hutnika Kraków. Pojedynek zakończył się remisem 3-3. Na stadionie stawiło się 2 434 widzów.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Hutnika Kraków nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Zawadzki.

Drużyna Stal Rzeszów otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 24. minucie bramkę wyrównującą zdobył Kacper Sadłocha.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Krzysztof Świątek z Hutnika Kraków. Była to 25. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stal Rzeszów w 30. minucie spotkania, gdy Łukasz Góra strzelił drugiego gola. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 58. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Świątek.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Stal Rzeszów przyniosły efekt bramkowy. W 64. minucie Patryk Małecki dał prowadzenie swojej drużynie.

W 68. minucie żółtą kartkę otrzymał Miłosz Drąg z zespołu Hutnika Kraków. W tej samej minucie w drużynie Hutnika Kraków doszło do zmiany. Patryk Kieliś wszedł za Mateusza Wyjadłowskiego. W tej samej minucie Miłosz Drąg został zmieniony przez Kacpra Andrzejewskiego.

Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Tomasz Jaklik osłabiając tym samym zespół Hutnika Kraków. W 70. minucie żółtą kartkę dostał Bartłomiej Poczobut, piłkarz Stal Rzeszów.

Krystian Lelek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Hutnika Kraków, zdobywając kolejną bramkę w 77. minucie meczu. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-3.

Zawodnicy Hutnika Kraków obejrzeli w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.