Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 1-2 (1-1). 6. kolejka eWinner 2. Liga

14 sierpnia na Stadionie MOSiR w Pulawach odbyło się spotkanie 6. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Wisły Puławy i Zagłębia II Lubin. Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia II Lubin 2-1. Starcie obejrzało 605 widzów.

14 sierpnia  na Stadionie MOSiR w Pulawach odbyło się spotkanie  6. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Wisły Puławy  i Zagłębia II Lubin. Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia II Lubin 2-1. Starcie obejrzało 605 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Zagłębia II Lubin.

Piłkarze obu drużyn potrzebowali dużo czasu, by się rozruszać. Senna atmosfera panowała przez większą część pierwszej połowy. Nikt nie mógł się spodziewać, że prawdziwe emocje jeszcze nadejdą. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wisły Puławy w 21. minucie spotkania, gdy Mateusz Klichowicz strzelił pierwszego gola.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Zagłębie II Lubin: Michałowi Bogaczowi w 21. i Mateuszowi Kizymie w 33. minucie.

Bartłomiej Kłudka wywołał eksplozję radości wśród kibiców Zagłębia II Lubin, zdobywając bramkę w 35. minucie pojedynku. W 45. minucie Oskar Przywara został zastąpiony przez Damiana Kołtańskiego.

W tej samej minucie trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy, w drużynie Wisły Puławy za Oskara Przywary wszedł Bojan Gvozdenović, a w zespole Zagłębia II Lubin Paweł Kruszelnicki zmienił Dawida Pakulskiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 47. a 62. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Zagłębia II Lubin i jedną drużynie przeciwnej. W 62. minucie Ednilson Furtado został zmieniony przez Dominika Banacha, a za Mateusza Klichowicza wszedł na boisko Adrian Paluchowski, co miało wzmocnić jedenastkę Wisły Puławy. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mateusza Kizymę na Jakuba Kolana.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Zagłębia II Lubin w 73. minucie spotkania, gdy Rafał Adamski strzelił z karnego drugiego gola. W 76. minucie Dawid Retlewski został zmieniony przez Josina, co miało wzmocnić drużynę Wisły Puławy. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adama Ratajczyka na Wojciecha Szafranka.

W 84. minucie Rafał Adamski z zespołu Zagłębia II Lubin uratował swoją drużynę przed stratą bramki broniąc karnego. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Wisły Puławy, a zawodnikom Zagłębia II Lubin pokazał cztery.

Jedenastka Wisły Puławy dokonała pięciu zmian. Natomiast drużyna Zagłębia II Lubin wykorzystała wszystkie zmiany.