Wisła Puławy - KS Radunia Stężyca 1-0 (1-0). 4. kolejka eWinner 2. Liga

W starciu 4. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Wisły Puławy wygrał z Radunią Stężyca 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie MOSiR w Pulawach obejrzało 558 widzów.

W  starciu 4. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Wisły Puławy wygrał  z Radunią Stężyca  1-0 (1-0). Mecz na Stadionie MOSiR w Pulawach obejrzało 558 widzów.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Radunia Stężyca: Radosławowi Stępniowi w 13. i Kacprowi Czajkowskiemu w 19. minucie.

W 20. minucie sędzia wskazał na jedenasty metr, ale Krystian Puton spudłował fatalnie. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystał zespół Wisły Puławy. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Radunia Stężyca: Rafałowi Kosznikowi w 38. i Andrzejowi Kaszubie w 42. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wisły Puławy w 45. minucie spotkania, gdy Ednilson Furtado strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Wisły Puławy.

Drugą połowę zespół Radunii Stężyca rozpoczął w zmienionym składzie, za Radosława Stępnia wszedł Maciej Orłowski. W 60. minucie za Damiana Kołtańskiego wszedł Mateusz Kaczmarek.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Radunii Stężyca doszło do zmiany. Przemysław Kita wszedł za Wojciecha Łuczaka. W 71. minucie żółtą kartkę obejrzał Szymon Nowicki z Radunii Stężyca. W 72. minucie Szymon Nowicki został zmieniony przez Cezarego Sauczka, a za Andrzeja Kaszubę wszedł na boisko Sebastian Deja, co miało wzmocnić zespół Radunii Stężyca. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Mateusza Klichowicza na Aghvana Papikyana.

Na sześć minut przed zakończeniem meczu za czerwoną kartkę zszedł z boiska Dmytro Bashlai osłabiając tym samym drużynę Radunii Stężyca. W tej samej minucie żółtą kartkę dostał Dominik Cheba, zawodnik Wisły Puławy. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w zespole Wisły Puławy doszło do zmiany. Adrian Paluchowski wszedł za Ednilsona Furtada.

W drugiej połowie nie padły bramki.

Drużyna Radunii Stężyca zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Piłkarze Radunii Stężyca dostali w meczu pięć żółtych kartek i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół Wisły Puławy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Radunii Stężyca w drugiej połowie dokonała czterech zmian.