Wisła Puławy - Hutnik Kraków 4-1 (2-1). 32. kolejka eWinner 2. Liga

W starciu 32. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 7 maja, zespół Wisły Puławy wygrał z Hutnikiem Kraków 4-1 (2-1). Mecz na Stadionie MOSiR w Pulawach obejrzało 472 widzów.

W  starciu 32. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 7 maja, zespół Wisły Puławy wygrał  z Hutnikiem Kraków  4-1 (2-1). Mecz na Stadionie MOSiR w Pulawach obejrzało 472 widzów.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Wisły Puławy wygrała aż pięć razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 22. minucie kartką został ukarany Dominik Banach, piłkarz Wisły Puławy.

Tymczasem to zawodnicy Hutnika Kraków otworzyli wynik. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Świątek.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter pokazał kartkę Dominikowi Zawadzkiemu z jedenastki Hutnika Kraków.

Piłkarze Wisły Puławy odpowiedzieli strzeleniem gola. W 45. minucie Adrian Paluchowski wyrównał wynik meczu.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia przyznał kartkę Adrianowi Baście z Hutnika Kraków.

Niedługo po stracie bramki drużyna Wisły Puławy trafiła do bramki rywala. Minutę później na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Bartosiak.

W 58. minucie kartkę dostał Arkadiusz Leszczyński, zawodnik Hutnika Kraków. W 65. minucie Mateusz Wyjadłowski został zmieniony przez Sławomira Chmiela.

W tej samej minucie boisko opuścili zawodnicy Hutnika Kraków: Michał Kitliński, Patryk Kieliś, a na ich miejsce weszli Miłosz Drąg, Dominik Zawadzki. Po chwili trener Wisły Puławy postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jana Flaka wszedł Krystian Bracik, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Wisły Puławy utrzymać prowadzenie. Mimo postawienia na obronę jedenastce Wisły Puławy udało się strzelić gola i wygrać. W tej samej minucie Bartłomiej Bartosiak został zmieniony przez Emila Drozdowicza, co miało wzmocnić zespół Wisły Puławy. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Krystiana Lelka na Iliasa El Bouha.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wisły Puławy w 73. minucie spotkania, gdy Carlos Daniel strzelił trzeciego gola. W 75. minucie Dominik Banach został zmieniony przez Kacpra Kondrackiego, a za Krystiana Putona wszedł na boisko Marcin Ryszka, co miało wzmocnić drużynę Wisły Puławy. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Filipa Bechta na Elorhana.

Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku kartkę otrzymał Ilias El Bouh z zespołu Hutnika Kraków.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Bramkę na 4-1 zdobył ponownie w 85. minucie Carlos Daniel.

W 86. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Krzysztofa Świątka z Hutnika Kraków, a w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu Dominika Chebę z drużyny przeciwnej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 4-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Wisły Puławy, natomiast piłkarzom Hutnika Kraków pokazał pięć.

Jedenastka Wisły Puławy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast drużyna Hutnika Kraków w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.