Reklama

Reklama

Widzew Łódź. Sebastian Rudol podpisał kontrakt

Sebastian Rudol wraca do Polski po zaledwie kilku miesiącach za granicą. Były młodzieżowy reprezentant Polski podpisał kontrakt z Widzewem Łódź.

Rundę wiosenną 24-letni obrońca spędził w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. W rumuńskiej ekstraklasie wystąpił jednak tylko sześć razy i po zakończeniu sezonu podjął decyzję o powrocie do Polski. Niespodziewanie podpisał kontrakt z drugoligowym Widzewem - w Łodzi ma grać przez najbliższy rok. W umowie została zawarta opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy w przypadku awansu do I ligi.

Rudol większość kariery spędził na Pomorzu. Seniorską piłkę poznał w Pogoni Szczecin - jako jej piłkarz rozegrał 130 spotkań w Ekstraklasie. Ma na koncie również m.in. cztery występy w reprezentacji Polski do lat 21.

Widzew przebudowuje kadrę po nieudany szturmie na I ligę. Zmiany dotykają nie tylko skład drużyny, ale i władze klubu - nowym prezesem została niedawno Martyna Pajączek.

Reklama

DG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy