Stomil Olsztyn - KS Górnik Polkowice 2-1 (0-1). 6. kolejka eWinner 2. Liga

W spotkaniu 6. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Stomilu Olsztyn wygrała z Górnikiem Polkowice 2-1 (0-1). Mecz na Stadionie OSiR w Olsztynie obejrzało 928 widzów.

W  spotkaniu 6. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Stomilu Olsztyn wygrała  z Górnikiem Polkowice  2-1 (0-1). Mecz na Stadionie OSiR w Olsztynie obejrzało 928 widzów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie kartkę dostał Hubert Krawczun z jedenastki Stomilu Olsztyn.

Nagle piłkarze Górnika Polkowice nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Abdallah Hafez.

W 40. minucie arbiter ukarał kartką Jarosława Ratajczaka, zawodnika Górnika Polkowice. W 45. minucie Hubert Krawczun został zastąpiony przez Bartosza Florka. W tej samej minucie w zespole Stomilu Olsztyn doszło do zmiany. Sebastian Szypulski wszedł za Huberta Krawczuna.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Górnika Polkowice.

W 58. minucie gola wyrównującego strzelił z rzutu karnego Jakub Tecław. Między 60. a 85. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Górnika Polkowice i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stomilu Olsztyn w 87. minucie spotkania, gdy Jakub Tecław zdobył z karnego drugą bramkę. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Stomilu Olsztyn postanowił bronić wyniku. W 90. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Filipa Wójcika wszedł Filip Szabaciuk, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Stomilu Olsztyn utrzymać prowadzenie.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartką został ukarany Jakub Mądrzyk, zawodnik Stomilu Olsztyn. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Stomilu Olsztyn, natomiast zawodnikom Górnika Polkowice pokazał cztery.

Zespół Stomilu Olsztyn wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Górnika Polkowice w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.