Siarka Tarnobrzeg - KS Radunia Stężyca 0-2 (0-1). 6. kolejka eWinner 2. Liga

13 sierpnia na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu odbył się mecz 6. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Siarki Tarnobrzeg i Radunii Stężyca. Starcie zakończyło się zwycięstwem Radunii Stężyca 2-0. Na stadionie stawiło się 1 512 widzów.

13 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu odbył się mecz  6. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Siarki Tarnobrzeg  i Radunii Stężyca. Starcie zakończyło się zwycięstwem Radunii Stężyca 2-0. Na stadionie stawiło się 1 512 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Radunii Stężyca.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 34. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Radunii Stężyca.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Radunii Stężyca w 37. minucie spotkania, gdy Radosław Stępień zdobył pierwszą bramkę. W 42. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Lewickiego z Siarki Tarnobrzeg, a w 44. minucie Tomasza Dejewskiego z drużyny przeciwnej.

W ostatniej minucie pierwszej połowy w jedenastce Radunii Stężyca doszło do zmiany. Nikodem Potrac wszedł za Marcela Gorskiego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Radunii Stężyca.

W 53. minucie arbiter ukarał kartką Krzysztofa Zawiślaka, zawodnika Siarki Tarnobrzeg. W 54. minucie Sebastian Deja zastąpił Wojciecha Łuczaka.

W 63. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Rafała Kosznika z Radunii Stężyca, a w 69. minucie Marcela Tyla z drużyny przeciwnej. Chwilę później trener Radunii Stężyca postanowił wzmocnić linię pomocy i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Radosława Stępnia. Na boisko wszedł Jakub Letniowski, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku w zespole Siarki Tarnobrzeg doszło do zmiany. Oleksandr Yatsenko wszedł za Lukasa Hrnciara.

W doliczonej trzeciej minucie spotkania arbiter przyznał kartkę Jakubowi Letniowskiemu z Radunii Stężyca.

Jedenastka Siarki Tarnobrzeg ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Radunii Stężyca, strzelając kolejnego gola. Minutę później wynik ustalił Janusz Surdykowski.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-2.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami siedmiu piłkarzy Radunii Stężyca. Pokazał im pięć żółtych kartek w pierwszej i dwie w drugiej połowie meczu. Zawodnicy Siarki Tarnobrzeg otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i dwie w drugiej części meczu.

Drużyna Siarki Tarnobrzeg w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka Radunii Stężyca wykorzystała wszystkie zmiany.