Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 3-3 (0-1). 33. kolejka eWinner 2. Liga

14 maja na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się pojedynek 33. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Wisły Puławy. Mecz zakończył się remisem 3-3. Na stadionie zasiadło 587 widzów.

14 maja  na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach odbył się pojedynek  33. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce  i Wisły Puławy. Mecz zakończył się remisem 3-3. Na stadionie zasiadło 587 widzów.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Jedenastka Pogoń Siedlce wygrała aż pięć razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko dwa.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między drugą a 33. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Wisły Puławy i jedną drużynie przeciwnej.

W tym czasie piłkarze Wisły Puławy nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz.

W 38. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Wojciecha Trochima z Pogoń Siedlce, a w 40. minucie Lukasza Wiecha z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Wisły Puławy.

W 51. minucie kartkę otrzymał Bartosz Wicenciak z Pogoń Siedlce.

Jedenastka Pogoń Siedlce ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Wisły Puławy, zdobywając kolejną bramkę. W tej samej minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Jan Flak.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wisły Puławy w 54. minucie spotkania, gdy Bartłomiej Bartosiak strzelił z rzutu karnego trzeciego gola. W 57. minucie arbiter ukarał kartką Cezarego Demianiuka, piłkarza Pogoń Siedlce.

W 59. minucie Bartosz Wicenciak został zmieniony przez Kamila Włodykę. W tej samej minucie Miguel Miguez został zmieniony przez Marcina Kozłowskiego, co miało wzmocnić drużynę Pogoń Siedlce. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marcina Ryszkę na Carlosa Daniela.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Bramkę na 1-3 w 67. minucie zdobył Kamil Włodyka.

Miłosz Przybecki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Pogoń Siedlce, strzelając kolejnego gola w 72. minucie spotkania. W 74. minucie boisko opuścili piłkarze Wisły Puławy: Adrian Paluchowski, Stefan Ilic, a na ich miejsce weszli Bartłomiej Bartosiak, Kacper Kondracki.

Jedenastka Wisły Puławy krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko osiem minut, ponieważ drużyna Pogoń Siedlce doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Maciej Wichtowski. Po chwili trener Wisły Puławy postanowił bronić wyniku. W 83. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Piotra Lisowskiego wszedł Ariel Wawszczyk, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie Wisły Puławy utrzymać remis.

Na trzy minuty przed zakończeniem starcia sędzia pokazał kartkę Carlosowi Danielowi, zawodnikowi Wisły Puławy. W 88. minucie w zespole Pogoń Siedlce doszło do zmiany. Jakub Sinior wszedł za Wojciecha Trochima. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom Pogoń Siedlce, a zawodnikom Wisły Puławy pokazał pięć.

Jedenastka Pogoń Siedlce w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Wisły Puławy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.