Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1 (0-0). 4. kolejka eWinner 2. Liga

W starciu 4. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Pogoń Siedlce przegrał z Olimpią Elbląg 0-1 (0-0). Mecz na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach obejrzało 765 widzów.

W  starciu 4. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Pogoń Siedlce przegrał  z Olimpią Elbląg  0-1 (0-0). Mecz na Stadionie ROSRRiT w Siedlcach obejrzało 765 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 spotkań drużyna Pogoń Siedlce wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Między 37. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Olimpii Elbląg.

Między 54. a 57. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Pogoń Siedlce i jedną drużynie przeciwnej. W 61. minucie za Dawida Wojtyrę wszedł Jakub Branecki.

W tej samej minucie trener Pogoń Siedlce postanowił wzmocnić linię napadu i w 61. minucie zastąpił zmęczonego Roberta Prochownika. Na boisko wszedł Cezary Bujalski, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 62. minucie Damian Nowak został zmieniony przez Marcia Marcinha, a za Damiana Szuprytowskiego wszedł na boisko Mateusz Piotrowski, co miało wzmocnić zespół Pogoń Siedlce. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marcina Czernisa na Dawida Danilczyka. W 71. minucie żółtą kartkę dostał Łukasz Sarnowski z Olimpii Elbląg.

Pod koniec meczu jedynego gola meczu strzelił Yan Senkevich dla drużyny Olimpii Elbląg. Bramka padła w tej samej minucie. W 84. minucie Yan Senkevich został zmieniony przez Macieja Famulaka, co miało wzmocnić zespół Olimpii Elbląg. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Przemyslawa Misiaka na Macieja Kołoczka oraz Kamila Włodykę na Bartosza Wicenciaka.

Na trzy minuty przed zakończeniem meczu czerwoną kartkę obejrzał Marcin Rajch, tym samym drużyna Olimpii Elbląg musiała końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik.

Zespół Olimpii Elbląg zagrał bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Sędzia starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów zawodników. Piłkarze Olimpii Elbląg obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Pogoń Siedlce w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Olimpii Elbląg w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.