MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 1-1 (0-0). 5. kolejka eWinner 2. Liga

11 sierpnia na Stadionie Polonii Warszawa odbył się pojedynek 5. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Polonii Warszawa i Znicza Pruszków. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Mecz obejrzało 1 571 widzów.

11 sierpnia  na Stadionie Polonii Warszawa odbył się pojedynek  5. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Polonii Warszawa  i Znicza Pruszków. Starcie zakończyło się remisem 1-1. Mecz obejrzało 1 571 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 25. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Krystiana Pomorskiego ze Znicza Pruszków, a w 29. minucie Jana Majsterka z drużyny przeciwnej.

W 62. minucie Tymon Proczek zastąpił Wiktora Nowaka. W 64. minucie boisko opuścili zawodnicy Polonii Warszawa : Marcin Kluska, Wojciech Fadecki, a na ich miejsce weszli Mateusz Michalski, Adam Pazio.

Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Wiktorowi Nowakowi z Znicza Pruszków.

Tymczasem piłkarze Znicza Pruszków nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 75. minucie bramkę zdobył Wiktor Nowak.

Między 79. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Znicza Pruszków: Maciej Firlej, Paweł Moskwik, Łukasz Bogusławski, na ich miejsce weszli: Patryk Czarnowski, Patryk Skórecki, Krzysztof Wingralek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michała Bajdura, Jakuba Wawszczyka zajęli: Łukasz Piątek, Marcin Pieńkowski. W następstwie utraty gola trener Polonii Warszawa postanowił zagrać agresywniej. W 82. minucie zmienił obrońcę Jana Majsterka i na pole gry wprowadził napastnika Krystiana Pieczarę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego drużyna zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania w jedenastce Znicza Pruszków doszło do zmiany. Mateusz Możdżeń wszedł za Shumę Nagamatsu.

Bramkarz Znicza Pruszków wielokrotnie wychodził z opresji obronną ręką. Skutecznie interweniował w starciu aż siedem razy, ale nie zachował czystego konta. W 89. minucie wynik ustalił Łukasz Piątek.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Wojciech Fadecki, zawodnik Polonii Warszawa. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Polonii Warszawa, natomiast w drugiej dostali tyle samo. Zawodnicy Znicza Pruszków obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Oba zespoły dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.