MKS Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 2-1 (1-1). 5. kolejka eWinner 2. Liga

10 sierpnia na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kolobrzegu odbyło się spotkanie 5. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Kotwicy Kołobrzeg i Wisły Puławy. Mecz zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kołobrzeg 2-1. Na stadionie zasiadło 1 454 widzów.

10 sierpnia  na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kolobrzegu odbyło się spotkanie  5. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Kotwicy Kołobrzeg  i Wisły Puławy. Mecz zakończył się zwycięstwem Kotwicy Kołobrzeg 2-1. Na stadionie zasiadło 1 454 widzów.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Kotwicy Kołobrzeg wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Kotwicy Kołobrzeg w 30. minucie spotkania, gdy Michał Cywiński strzelił pierwszego gola.

Między 42. a 44. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Kotwicy Kołobrzeg i jedną drużynie przeciwnej.

Dawid Retlewski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wisły Puławy, zdobywając bramkę w 45. minucie starcia. W tej samej minucie za Mateusza Klichowicza wszedł Aghvan Papikyan.

W tej samej minucie w jedenastce Wisły Puławy doszło do zmiany. Dominik Banach wszedł za Mateusza Klichowicza. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Ednilson Furtado z drużyny Wisły Puławy. Była to 51. minuta spotkania. Trener Kotwicy Kołobrzeg postanowił bronić wyniku. W 64. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Kamila Korta wszedł Kamil Bartoś, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Kotwicy Kołobrzeg utrzymać remis. Mimo postawienia na obronę jedenastce Kotwicy Kołobrzeg udało się strzelić gola i wygrać.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 86. minucie wynik ustalił Radoslaw Tuleja.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry w zespole Kotwicy Kołobrzeg doszło do zmiany. Filip Modelski wszedł za Michała Kozajdę. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Drużyna Kotwicy Kołobrzeg w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka Wisły Puławy wymieniła czterech zawodników.