Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 6-0 (4-0). 4. kolejka eWinner 2. Liga

W spotkaniu 4. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 7 sierpnia, zespół Hutnika Kraków wysoko wygrał z Siarką Tarnobrzeg 6-0 (4-0). Mecz na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków obejrzało 780 widzów.

W  spotkaniu 4. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 7 sierpnia, zespół Hutnika Kraków wysoko wygrał  z Siarką Tarnobrzeg  6-0 (4-0). Mecz na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków obejrzało 780 widzów.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Hutnika Kraków wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 19. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Hutnika Kraków i jedną drużynie przeciwnej.

Patryk Serafin wywołał eksplozję radości wśród kibiców Hutnika Kraków, strzelając gola w 28. minucie starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Hutnika Kraków w 33. minucie spotkania, gdy Patryk Serafin zdobył drugą bramkę. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter przyznał kartkę Piotrowi Pietrydze z Siarki Tarnobrzeg.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Kraków w 43. minucie spotkania, gdy Krzysztof Świątek strzelił z rzutu karnego trzeciego gola.

W 45. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Krzysztof Świątek z Hutnika Kraków. W tej samej minucie Szymon Lewicki został zastąpiony przez Dawida Bałdygę.

W tej samej minucie boisko opuścili piłkarze Siarki Tarnobrzeg: Paweł Rogala, Piotr Cichocki, Kamil Adamek, a na ich miejsce weszli Szymon Lewicki, Szymon Lewicki, Marcel Tyl.

W 68. minucie w jedenastce Hutnika Kraków doszło do zmiany. Miłosz Drąg wszedł za Krzysztofa Iwanickiego. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Michałowi Bierzale, zawodnikowi Siarki Tarnobrzeg.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 73. minucie na listę strzelców wpisał się Mark Assinor.

Na 13 minut przed zakończeniem pojedynku kartkę dostał Kacper Józefiak, piłkarz Siarki Tarnobrzeg.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W 89. minucie wynik ustalił Patryk Kieliś.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-0.

Zawodnicy Hutnika Kraków obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy cztery.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy.