Hutnik Kraków - MKS Kotwica Kołobrzeg 1-5 (1-4). 6. kolejka eWinner 2. Liga

W spotkaniu 6. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Hutnika Kraków przegrała wysoko z Kotwicą Kołobrzeg 1-5 (1-4). Mecz na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków obejrzało 888 widzów.

W  spotkaniu 6. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 14 sierpnia, drużyna Hutnika Kraków przegrała wysoko  z Kotwicą Kołobrzeg  1-5 (1-4). Mecz na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków obejrzało 888 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Kotwicy Kołobrzeg.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg w 18. minucie spotkania, gdy Dominik Chromiński zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Hutnika Kraków ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Kotwicy Kołobrzeg, strzelając kolejnego gola. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Łysiak.

W 34. minucie Dominik Sadzawicki został zmieniony przez Filipa Modelskiego.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 37. minucie bramkę kontaktową zdobył Mark Assinor.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Krzysztof Iwanicki z drużyny Hutnika Kraków. Była to 39. minuta meczu.

Zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 40. minucie kolejną bramkę dla zespołu Kotwicy Kołobrzeg zdobył Damian Kostkowski.

Grzegorz Goncerz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Kotwicy Kołobrzeg, strzelając kolejnego gola w 41. minucie starcia.

W pierwszych minutach drugiej połowy czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Krzysztof Iwanicki, osłabiając drużynę Hutnika Kraków. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w 39. minucie. W 54. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Sebastianowi Jacakowi z Hutnika Kraków.

Między 58. a 67. minutą, boisko opuścili zawodnicy Hutnika Kraków: Patryk Serafin, Damian Urban, Jakub Marcinkowski, na ich miejsce weszli: Miłosz Drąg, Patryk Nowakowski, Patryk Kieliś. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kamila Bartosia, Dominika Chromińskiego zajęli: Kamil Kort, Michał Cywiński.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg w 71. minucie spotkania, gdy Kamil Kort zdobył piątą bramkę. W 75. minucie Paweł Łysiak został zmieniony przez Jakuba Szarpaka, a za Grzegorza Goncerza wszedł na boisko Dawid Cempa, co miało wzmocnić zespół Kotwicy Kołobrzeg. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marka Assinora na Krystiana Lelka oraz Krzysztofa Świątka na Dominika Zawadzkiego.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-5.

Drużyna Kotwicy Kołobrzeg zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała 16 celnych strzałów.

Sędzia nie ukarał zawodników Kotwicy Kołobrzeg żadną kartką, natomiast piłkarzom Hutnika Kraków pokazał dwie żółte i jedną czerwoną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy.