Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz 2-0 (1-0). 27. kolejka eWinner 2. Liga

9 kwietnia na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbyło się starcie 27. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Hutnika Kraków i KKS-u 1925 Kalisz. Mecz zakończył się zwycięstwem Hutnika Kraków 2-0. Na stadionie zasiadło 250 widzów.

9 kwietnia  na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbyło się starcie  27. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami Hutnika Kraków  i KKS-u 1925 Kalisz. Mecz zakończył się zwycięstwem Hutnika Kraków 2-0. Na stadionie zasiadło 250 widzów.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka KKS-u 1925 Kalisz wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. W 16. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik KKS-u 1925 Kalisz Mateusz Gawlik.

W 35. minucie za Jakuba Głaza wszedł Andrzej Kaszuba. W 36. minucie kartkę dostał Jakub Staszak, zawodnik KKS-u 1925 Kalisz. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Hutnika Kraków.

W 54. minucie kartkę obejrzał Przemysław Stolc z jedenastki KKS-u 1925 Kalisz. Między 66. a 68. minutą, boisko opuścili zawodnicy KKS-u 1925 Kalisz: Nikodem Zawistowski, Michał Borecki, Jakub Staszak, na ich miejsce weszli: Bartłomiej Putno, Mateusz Mączyński, Daniel Kamiński. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kacpra Andrzejewskiego, Sławomira Chmiela zajęli: Patryk Kieliś, Mateusz Wyjadłowski.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Kraków w 69. minucie spotkania, gdy Dominik Zawadzki zdobył drugą bramkę. W 77. minucie kartkę otrzymał Dominik Zawadzki z Hutnika Kraków.

W tej samej minucie Nestor Gordillo został zmieniony przez Mateusza Majewskiego, co miało wzmocnić drużynę KKS-u 1925 Kalisz. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dominika Zawadzkiego na Michała Kitlińskiego w 81. minucie oraz Krystiana Lelka na Samuela Lapczynskiego w tej samej minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Zespół KKS-u 1925 Kalisz miał dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

Zawodnicy Hutnika Kraków dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Hutnika Kraków w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół KKS-u 1925 Kalisz wymienił pięciu zawodników.