Hutnik Kraków - GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 (0-0). 25. kolejka eWinneru 2. Liga

26 marca na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbyło się spotkanie 25. kolejki eWinneru 2. Liga pomiędzy drużynami Hutnika Kraków i Pogoń Grodzisk Maz. Starcie zakończyło się zwycięstwem Hutnika Kraków 1-0. Na stadionie stawiło się 734 widzów.

26 marca  na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków odbyło się spotkanie  25. kolejki  eWinneru 2. Liga pomiędzy drużynami Hutnika Kraków  i Pogoń Grodzisk Maz. Starcie zakończyło się zwycięstwem Hutnika Kraków 1-0. Na stadionie stawiło się 734 widzów.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 50. a 55. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Hutnika Kraków oraz dwie drużynie przeciwnej. Trener Pogoń Grodzisk Maz. postanowił bronić wyniku. W 59. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jakuba Apolinarskiego wszedł Michał Zimmer, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Pogoń Grodzisk Maz. nie obroniła wyniku i ostatecznie przegrała mecz.

W tej samej minucie Aleksander Theus został zmieniony przez Jeana Sarmienta. Po chwili trener Hutnika Kraków postanowił wzmocnić linię pomocy i w 65. minucie zastąpił zmęczonego Elorhana. Na boisko wszedł Ilias El Bouh, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Między 68. a 72. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Hutnika Kraków.

Między 70. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Hutnika Kraków: Mateusz Wyjadłowski, Krzysztof Świątek, na ich miejsce weszli: Michał Kitliński, Krystian Lelek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michała Sacharuka, Michała Zimmera zajęli: Wojciech Kalinowski, Daniel Choroś.

Pod koniec meczu jedyną bramkę meczu zdobył Krystian Lelek dla drużyny Hutnika Kraków. Bramka padła w tej samej minucie. W 89. minucie boisko opuścili zawodnicy Hutnika Kraków: Samuel Lapczynski, Filip Becht, a na ich miejsce weszli Sławomir Chmiel, Kacper Andrzejewski.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Hutnika Kraków obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek, a ich przeciwnicy dwie.

Zespół Hutnika Kraków w drugiej połowie dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka Pogoń Grodzisk Maz. w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.