GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS 1925 Kalisz 0-2 (0-1). 33. kolejka eWinner 2. Liga

W spotkaniu 33. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Pogoń Grodzisk Maz. przegrał z KKS-em 1925 Kalisz 0-2 (0-1). Mecz odbył się na Miejskim Stadionie Sportowym w Grodzisku Mazowieckim w Grodzisku Mazowieckim.

W  spotkaniu 33. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Pogoń Grodzisk Maz. przegrał  z KKS-em 1925 Kalisz  0-2 (0-1). Mecz odbył się na Miejskim Stadionie Sportowym w Grodzisku Mazowieckim w Grodzisku Mazowieckim.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki KKS-u 1925 Kalisz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Pogoń Grodzisk Maz.: Michałowi Sacharukowi w 25. i Rafałowi Zembrowskiemu w 34. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KKS-u 1925 Kalisz w 36. minucie spotkania, gdy Mateusz Wysokiński strzelił pierwszego gola. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia przyznał kartkę Aleksandrowi Theusowi z drużyny Pogoń Grodzisk Maz..

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu KKS-u 1925 Kalisz.

Na drugą połowę jedenastka Pogoń Grodzisk Maz. wyszła w zmienionym składzie, za Damiana Jarona, Damiana Jarona, Damiana Jarona weszli Maciej Bortniczuk, Jakub Apolinarski, Michal Wrzesinski.

Zespół Pogoń Grodzisk Maz. ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna KKS-u 1925 Kalisz, zdobywając kolejną bramkę. W 57. minucie wynik ustalił Nestor Gordillo.

W 59. minucie Michał Borecki zastąpił Bartosza Gęsiora. Niedługo później trener KKS-u 1925 Kalisz postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Nikodema Zawistowskiego wszedł Mateusz Mączyński, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie KKS-u 1925 Kalisz utrzymać prowadzenie. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w drugiej minucie doliczonego czasu gry, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom zespołu KKS-u 1925 Kalisz: Adrianowi Łuszkiewiczowi i Mateuszowi Górskiemu.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Pogoń Grodzisk Maz., natomiast piłkarzom KKS-u 1925 Kalisz pokazał dwie.

Jedenastka Pogoń Grodzisk Maz. w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna KKS-u 1925 Kalisz w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.