GKS Jastrzębie - Motor Lublin 2-1 (1-1). 4. kolejka eWinner 2. Liga

6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Jastrzebiu-Zdroju w Jastrzębiu-Zdroju odbył się pojedynek 4. kolejki eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami GKS-u Jastrzębie i Motoru Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem GKS-u Jastrzębie 2-1. Na stadionie zasiadło 1 405 widzów.

6 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Jastrzebiu-Zdroju w Jastrzębiu-Zdroju odbył się pojedynek  4. kolejki  eWinner 2. Liga pomiędzy drużynami GKS-u Jastrzębie  i Motoru Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem GKS-u Jastrzębie 2-1. Na stadionie zasiadło 1 405 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu GKS-u Jastrzębie.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to piłkarze Motoru Lublin otworzyli wynik. W siódmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Przemysław Szarek.

W 27. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dawida Szkudlarka z GKS-u Jastrzębie, a w 29. minucie Kamila Rozmusa z drużyny przeciwnej. W 33. minucie Dawid Szkudlarek został zastąpiony przez Dominika Klimkiewicza.

Wysiłki podejmowane przez zespół GKS-u Jastrzębie w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Stanclik.

W ostatniej minucie pierwszej połowy w drużynie Motoru Lublin doszło do zmiany. Marcel Gąsior wszedł za Piotra Kusińskiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Na drugą połowę jedenastka Motoru Lublin wyszła w zmienionym składzie, za Mariusza Rybickiego wszedł Piotr Ceglarz. W 53. minucie kartkę dostał Paweł Budzyński z zespołu Motoru Lublin.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników GKS-u Jastrzębie w 55. minucie spotkania, gdy Daniel Stanclik strzelił z rzutu karnego drugiego gola. W 60. minucie Natan Wysiński został zmieniony przez Daniela Szymczaka, a za Nataniela Wybrańca wszedł na boisko Kamil Jadach, co miało wzmocnić drużynę GKS-u Jastrzębie. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Leszka Jagodzińskiego na Jakuba Staszaka w 74. minucie.

Trener Motoru Lublin postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił obrońcę Kamila Rozmusa i na pole gry wprowadził napastnika Michała Żebrakowskiego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Na 12 minut przed zakończeniem meczu kartkę dostał Przemysław Lech, piłkarz GKS-u Jastrzębie. W 81. minucie Ezana Kashay został zmieniony przez Damiana Sędzikowskiego, co miało wzmocnić drużynę Motoru Lublin. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Szymona Golucha na Salvadora Prykę.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-1.

Arbiter ukarał żółtymi kartkami dwóch zawodników GKS-u Jastrzębie. Przyznał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Piłkarze Motoru Lublin obejrzeli jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Zespół GKS-u Jastrzębie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka Motoru Lublin dokonała pięciu zmian.