6. kolejka 2. ligi: KS SKRA Częstochowa - Widzew Łódź 1-0 (0-0)

W spotkaniu 6. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 25 sierpnia, zespół SKRA Częstochowa wygrał z Widzewem 1-0 (0-0).

P. Nocoń 60'

Zespół SKRA Częstochowa przed meczem zajmował 14. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Od pierwszych minut drużyna Widzewa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu SKRA Częstochowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 34. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Widzewa i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Łukaszowi Zejdlerowi z drużyny gości. Była to 57. minuta meczu. W 59. minucie Łukasz Zejdler został zmieniony przez Bartłomieja Poczobuta.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SKRA Częstochowa w 60. minucie spotkania, gdy Piotr Nocon strzelił pierwszego gola. Od 66 minuty boisko opuścili piłkarze SKRA Częstochowa: Dawid Niedbała, Damian Niedojad, Danian Pavlas, na ich miejsce weszli: Krzysztof Napora, Aleksander Jelonek, Przemyslaw Monka. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Rafała Wolsztyńskiego, Konrada Gutowskiego zajęli: Michael Ameyaw, Christopher-Massamba Mandiangu.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Adam Radwański osłabiając tym samym zespół gości.

Sebastian Zieleniecki
40′ Dawid Niedbała
Konrad Gutowski
 60′ Piotr Nocoń