34. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1-0 (1-0)

W starciu 34. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 19 maja, drużyna Pogoni Siedlce wygrała z Ruchem 1-0 (1-0).

A. Rybski 28'

Od pierwszych minut jedenastka Ruchu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Pogoni Siedlce była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu dla Pogoni Siedlce zdobył Andrzej Rybski w 28. minucie. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Ruch: Łukaszowi Wiechowi w 32. i Konradowi Budkowi w 38. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Pogoni Siedlce.

Drugą połowę jedenastka Ruchu rozpoczęła w zmienionym składzie, za Lucjana Zielińskiego wszedł Paweł Mandrysz. W 58. minucie za Andrzeja Rybskiego wszedł Kacper Szymankiewicz.

Między 65. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pogoni Siedlce: Tomasz Zając, Mateusz Bochnak, Sebastian Krawczyk, na ich miejsce weszli: Dariusz Brągiel, Sebastian Pociecha, Paweł Łydkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tomasza Podgórskiego, Mateusza Duchowskiego zajęli: Bartłomiej Wdowik, Patryk Sikora. Na 11 minut przed zakończeniem pojedynku kartką został ukarany Sebastian Pociecha, piłkarz Pogoni Siedlce. W drugiej połowie nie padły gole.

Tomasz Podgórski
 28′ Andrzej Rybski
Mariusz Idzik
Kamil Walków
Lucjan Zieliński

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Pogoni Siedlce, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Ruchu w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.