34. kolejka 2. ligi: Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 0-0

W pojedynku 34. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 19 maja, jedenastka KS-u Błekitniego zremisowała z GKS-em Bełchatów 0-0.

34. kolejka Polska - 2. liga
2019-05-19 13:00 | Stadion: Stadion Miejski | Arbiter: P. Idzik
Błękitni Stargard
GKS Bełchatów
0
0

Od pierwszych minut zespół GKS-u Bełchatów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny KS-u Błekitniego była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 48. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Adriana Kwiatkowskiego z KS-u Błekitniego, a w 56. minucie Artura Golańskiego z drużyny przeciwnej. W 70. minucie Piotr Kurbiel został zmieniony przez Filipa Karmańskiego.

W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Przemysława Brzeziańskiego z KS-u Błekitniego, a w 87. minucie Mateusza Szymorka z drużyny przeciwnej.

Paweł Czajkowski
79′ Przemysław Brzeziański
Artur Golański56′
Piotr Kurbiel
Viktor Putin
48′ Adrian Kwiatkowski
Patryk Mularczyk

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Zespół KS-u Błekitniego w drugiej połowie wymienił jednego gracza. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.