33. kolejka 2. ligi: CWKS Resovia - Widzew Łódź 1-0 (0-0)

19 lipca na Stadionie Resovia w Rzeszowie odbył się mecz 33. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Resovii i Widzewa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Resovii 1-0.

M. Hebel 64'

Od pierwszych minut zespół Widzewa zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Resovii była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w drugiej minucie doliczonego czasu gry, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Widzewa: Łukaszowi Kosakiewiczowi i Bartłomiejowi Poczobutowi.

Na drugą połowę drużyna Widzewa wyszła w zmienionym składzie, za Daniela Tanżynę wszedł Hubert Wołąkiewicz. W 54. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Maksymilianowi Heblowi, piłkarzowi gospodarzy.

Wysiłki podejmowane przez zespół Resovii w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 64. minucie bramkę zdobył Maksymilian Hebel.

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Widzewa doszło do zmiany. Rafał Wolsztyński wszedł za Bartłomieja Poczobuta. W 70. minucie za Huberta Antkowiaka wszedł Karol Twardowski. W 72. minucie w zespole Widzewa doszło do zmiany. Christopher-Massamba Mandiangu wszedł za Henrika Ojamaę.

Na 13 minut przed zakończeniem pojedynku za czerwoną kartkę zszedł z boiska Wojciech Pawłowski osłabiając tym samym drużynę gości. W 90. minucie żółte kartki dostał Kamil Radulj, Marcel Zapytowski z Resovii oraz Patryk Wolański, Christopher-Massamba Mandiangu z zespołu gości.

Widzew Łódź
90′ Marcel Zapytowski
Konrad Gutowski
 64′ 54′ Maksymilian Hebel