Reklama

Reklama

32. kolejka 2. ligi: Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 3-0 (3-0)

W spotkaniu 32. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 15 lipca, drużyna Widzewa wygrała ze Stal 3-0 (3-0). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w Łodzi.

W  spotkaniu 32. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 15 lipca, drużyna Widzewa wygrała  ze Stal  3-0 (3-0). Mecz odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w Łodzi.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Widzewa w 10. minucie spotkania, gdy Marcin Robak zdobył pierwszą bramkę. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego dwudzieste pierwsze trafienie w sezonie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Stal: Piotrowi Witasikowi w 19. i Michałowi Fidziukiewiczowi w 33. minucie.

Drużyna ”Stalówki” ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 37. minucie pokonał bramkarza Adam Radwański. To już szóste trafienie tego piłkarz w sezonie.

Reklama

W 40. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Marcin Robak z Widzewa. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-0.

Na drugą połowę drużyna Stal wyszła w zmienionym składzie, za Bartosza Sobotkę, Przemysława Stelmacha, Dominika Chromińskiego weszli Adam Waszkiewicz, Krzysztof Kiercz, Michał Płonka. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter przyznał kartkę Mateuszowi Możdżeniowi z Widzewa.

W 65. minucie Henrik Ojamaa zastąpił Daniela Mąkę. W 70. minucie sędzia pokazał kartkę Piotrowi Mrozińskiemu, zawodnikowi gości.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Widzewa, a zawodnikom gości przyznał trzy.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Widzewa będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Rzeszowie. Jej przeciwnikiem będzie CWKS Resovia. Tego samego dnia GKS Katowice zagra z jedenastką Stal na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL