Reklama

Reklama

32. kolejka 2. ligi: Toruński Klub Piłkarski Elana - CWKS Resovia 2-2 (2-2)

15 lipca na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu odbył się mecz 32. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami TKP Elana i Resovii. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

32. kolejka Polska - 2. liga
2020-07-15 20:08 | Stadion: Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego | Arbiter: P. Idzik
Toruński Klub Piłkarski Elana
CWKS Resovia
2
2
DO PRZERWY  2-2
F. Kozłowski 31' 
M. Kryszak 37' 
G. Płatek 17' 
S. Krykun 41' 

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Resovii wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Resovii w 17. minucie spotkania, gdy Grzegorz Płatek zdobył pierwszą bramkę.

W 29. minucie arbiter pokazał kartkę Krzysztofowi Kołodziejowi z zespołu gospodarzy.

Zawodnicy gospodarzy odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 31. minucie bramkę wyrównującą zdobył Filip Kozłowski. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników TKP Elana w 37. minucie spotkania, gdy Mariusz Kryszak strzelił z karnego drugiego gola. To już ósme trafienie tego piłkarz w sezonie.

Zawodnicy Resovii nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 41. minucie na listę strzelców wpisał się Serhii Krykun.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-2.

W 48. minucie Mateusz Stryjewski został zmieniony przez Bartosza Bonieckiego. Między 55. a 76. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i dwie drużynie przeciwnej.

Między 69. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy TKP Elana: Lukáš Hrnčiar, Dominik Kościelniak, Krzysztof Kołodziej, na ich miejsce weszli: Kacper Jozwicki, Bartosz Machaj, Dominik Pisarek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kamila Radulja, Szymona Hajduka, Serhiego Krykuna zajęli: Adrian Dziubiński, Szymon Feret, Karol Twardowski. W drugiej połowie nie padły bramki.

32. kolejka Polska - 2. liga
2020-07-15 20:08 | Stadion: Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego | Arbiter: P. Idzik
2
2
TKP Elana
CWKS Resovia
Sokół
Andrzejewski
Górka
Onsorge
Świeciński
Hrnčiar
Kołodziej
Kościelniak
Kryszak
Stryjewski
Kozłowski
Zapytowski
Domoń
Geniec
Persak
Adamski
Hebel
Krykun
Płatek
Radulj
Wasiluk
Hajduk
SKŁADY
TKP Elana
CWKS Resovia
Paweł Sokół
Marcel Zapytowski
Jan Andrzejewski
Konrad Domoń60′
73′ Kordian Górka
Mateusz Geniec
Wojciech Onsorge
Jakub Persak
Jakub Świeciński
Radosław Adamski
67′ Lukáš Hrnčiar
Maksymilian Hebel
29′ Krzysztof Kołodziej
Serhii Krykun  41′ 55′
Dominik Kościelniak
Grzegorz Płatek  17′
 37′ (k.) Mariusz Kryszak
Kamil Radulj
Mateusz Stryjewski
Bartłomiej Wasiluk
 31′ Filip Kozłowski
Szymon Hajduk

Piłkarze obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Jedenastka TKP Elana w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Resovii będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Widzew Łódź. Tego samego dnia Znicz Pruszków będzie gościć drużynę TKP Elana.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy