Reklama

Reklama

32. kolejka 2. ligi: Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 2-0 (2-0)

15 lipca na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się pojedynek 32. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Stal Rrzeszów i Olimpii Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem Stal Rrzeszów 2-0.

32. kolejka Polska - 2. liga
2020-07-15 17:00 | Stadion: Stadion Stal | Arbiter: M. Bielawski
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
2
0
DO PRZERWY  2-0
D. Michalik 24' 
A. Pląskowski 38' 

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań jedenastka Olimpii Elbląg wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Olimpii Elbląg zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Stal Rrzeszów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Damian Michalik wywołał eksplozję radości wśród kibiców Stal Rrzeszów, strzelając gola w 24. minucie spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal Rrzeszów w 38. minucie spotkania, gdy Artur Pląskowski zdobył drugą bramkę. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego ósme trafienie w sezonie.

Reklama

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

W 55. minucie Sebastian Milanowski został zastąpiony przez Mariusza Bucia. Między 68. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Stal Rrzeszów: Patryk Plewka, Robert Trznadel, Damian Michalik, Dariusz Jarecki, na ich miejsce weszli: Wiktor Kłos, Radosław Sylwestrzak, Damian Sierant, Jakub Lorek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eryka Filipczyka, Michała Bednarskiego, Dawida Jabłońskiego zajęli: Oskar Ryk, Jakub Branecki, Lukasz Sarnowski.

32. kolejka Polska - 2. liga
2020-07-15 17:00 | Stadion: Stadion Stal | Arbiter: M. Bielawski
2
0
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
Rutkowski
Filipczyk
Kiełtyka
Sedlewski
Wenger
Wierzba
Bednarski
Jabłoński
Kordykiewicz
Krasa
Milanowski
Bieszczad
Góra
Jarecki
Kostkowski
Trznadel
Michalik
Plewka
Reiman
Szczepanek
Szeliga
Pląskowski
SKŁADY
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
Gerard Bieszczad
Paweł Rutkowski
Łukasz Góra
Eryk Filipczyk
Dariusz Jarecki
Michał Kiełtyka
Damian Kostkowski
Tomasz Sedlewski
Robert Trznadel
Kamil Wenger
 24′ Damian Michalik
Dawid Wierzba
Patryk Plewka
Michał Bednarski
Wojciech Reiman
Dawid Jabłoński
Błażej Szczepanek
Oskar Kordykiewicz
Sławomir Szeliga
Klaudiusz Krasa
 38′ Artur Pląskowski
Sebastian Milanowski

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Olimpii Elbląg rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie KS Legionovia. Tego samego dnia Górnik Łęczna będzie gościć zespół Stal Rrzeszów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL