32. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - Radomiak 1-1 (0-1)

W starciu 32. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 4 maja, zespół Pogoni Siedlce zremisował z Radomiakiem 1-1 (0-1).

P. Mikita 6'

Był to pojedynek na szczycie tabeli. Zapowiadało się ciekawe spotkanie, gdyż grały ze sobą szósta i pierwsza jedenastka 2. ligi.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania bramkę zdobył Patryk Mikita.

Jedyną kartkę w meczu dostał Bartłomiej Olszewski z Pogoni Siedlce. Była to 21. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Radomiaka.

W 53. minucie w drużynie Pogoni Siedlce doszło do zmiany. Bartosz Wiktoruk wszedł za Kacpra Szymankiewicza. W 63. minucie Dominik Sokół zastąpił Jakuba Rolinca.

Między 69. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pogoni Siedlce: Mateusz Bochnak, Bartłomiej Olszewski, Andrzej Rybski, na ich miejsce weszli: Sebastian Pociecha, Dariusz Brągiel, Paweł Łydkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Meika Karwota, Patryka Mikity, Leândro zajęli: Maciej Filipowicz, Bruno, Patryk Winsztal.

Piłkarze Pogoni Siedlce w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W doliczonej trzeciej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Paweł Łydkowski.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Meik Adalbert Karwot
21′ Bartłomiej Olszewski