32. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - GKS Katowice 0-2 (0-0)

W pojedynku 32. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 15 lipca, zespół Pogoń Siedlce przegrał z GKS-em Katowice 0-2 (0-0). Spotkanie odbyło się na Stadion ROSRRiT.

A. Jędrych 88'

Od pierwszych minut jedenastka GKS-u Katowice (”GieKSa”) zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Pogoń Siedlce była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie Marcin Urynowicz został zastąpiony przez Arkadiusza Woźniaka.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ”GieKSy” w 68. minucie spotkania, gdy Michał Gałecki strzelił pierwszego gola. W 76. minucie Eryk Wiedlocha został zmieniony przez Adama Mójtę, a za Marcina IIego wszedł na boisko Bartosz Wiktoruk, co miało wzmocnić zespół Pogoń Siedlce. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Szymona Kiebzaka na Łukasza Wrońskiego oraz Piotra Kurbiela na Jakuba Habustę.

Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Arkadiuszowi Woźniakowi z ”GieKSy”. Była to 78. minuta starcia.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Jędrych. To już ósme trafienie tego zawodnika w sezonie.

W 89. minucie w drużynie GKS-u Katowice doszło do zmiany. Patryk Szwedzik wszedł za Adriana Błąda. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.