31. kolejka 2. ligi: KS SKRA Częstochowa - Widzew Łódź 1-1 (0-0)

27 kwietnia odbyło się spotkanie 31. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Widzewa. Mecz zakończył się remisem 1-1.

M. Holik 58' (samob.)

Od pierwszych minut jedenastka Widzewa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu SKRA Częstochowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Daniel Tanżyna z Widzewa. Była to 38. minuta starcia.

W 55. minucie za Marka Zuziaka wszedł Łukasz Turzyniecki. W tej samej minucie w drużynie Widzewa doszło do zmiany. Konrad Gutowski wszedł za Koheiego Katona.

W 58. minucie do własnej bramki trafił zawodnik SKRA Częstochowa Mariusz Holik. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Widzew: Adamowi Radwańskiemu w 74. i Łukaszowi Turzynieckiemu w 84. minucie.

W 77. minucie Rafał Wolsztyński został zmieniony przez Daniela Swiderskiego, co miało wzmocnić jedenastkę Widzewa. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dawida Niedbałę na Michała Kiecę oraz Krzysztofa Naporę na Karola Tomczyka.

Wysiłki podejmowane przez zespół SKRA Częstochowa w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 87. minucie na listę strzelców wpisał się Mariusz Holik.

W 88. minucie Adam Radwański został zmieniony przez Marcela Pieczka, co miało wzmocnić drużynę Widzewa. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Damiana Nowaka na Konrada Poprawę. W doliczonej drugiej minucie spotkania sędzia wręczył kartkę Mariuszowi Holikowi z jedenastki gospodarzy. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Daniel Tanżyna38′
 87′ 58′ (samob.) 90′ Mariusz Holik