31. kolejka 2. ligi: GKS Bełchatów - CWKS Resovia 1-0 (0-0)

W meczu 31. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 28 kwietnia, drużyna GKS-u Bełchatów wygrała z Resovią 1-0 (0-0).

M. Ryszka 76'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut jedenastka Resovii zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu GKS-u Bełchatów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Marcin Grolik z GKS-u Bełchatów. Była to 23. minuta spotkania.

Drugą połowę drużyna GKS-u Bełchatów rozpoczęła w zmienionym składzie, za Przemysława Zdybowicza wszedł Artur Golański. W 60. minucie kartkę dostał Matthew Świechowski z zespołu gości.

W 65. minucie Karol Twardowski został zmieniony przez Przemysława Pyrdka. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce GKS-u Bełchatów doszło do zmiany. Hubert Tylec wszedł za Wiktora Putina. W 70. minucie sędzia pokazał kartkę Pawłowi Hassowi, piłkarzowi Resovii.

Jedyną bramkę meczu zdobył Marcin Ryszka dla zespołu GKS-u Bełchatów. Bramka padła w tej samej minucie.

Wojciech Daniel
23′ Marcin Grolik
Michal Ogrodnik
 76′ Marcin Ryszka
Matthew Świechowski60′
Patryk Mularczyk
Szymon Feret
Przemysław Zdybowicz
Karol Twardowski

Zawodnicy GKS-u Bełchatów obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna GKS-u Bełchatów w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższą sobotę drużyna Resovii rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie Olimpia Grudziądz. Natomiast w niedzielę Toruński Klub Piłkarski Elana będzie gościć jedenastkę GKS-u Bełchatów.