30. kolejka 2. ligi: Widzew Łódź - Radomiak 0-0

24 kwietnia w Łodzi odbył się pojedynek 30. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Widzewa i Radomiaka. Mecz zakończył się remisem 0-0.

30. kolejka Polska - 2. liga
2019-04-24 19:05 | Stadion: Stadion Miejski Widzewa Łódź | Arbiter: M. Gorecki
Widzew Łódź
Radomiak
0
0

Od pierwszych minut zespół Radomiaka zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Widzewa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 31. minucie Daniel Mąka został zmieniony przez Marcina Pienkowskiego.

Między 54. a 73. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Radomiaka i jedną drużynie przeciwnej. Od 74 minuty boisko opuścili zawodnicy Widzewa: Marcin Pienkowski, Adam Radwański, Rafał Wolsztyński, na ich miejsce weszli: Konrad Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Marcel Pieczek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dominika Sokoła, Patryka Mikity, Macieja Filipowicza zajęli: Jakub Rolinc, Patryk Winsztal, Karol Kucharski.

Damian Jakubik56′
54′ Tomasz Wełna
Leândro Rossi Pereira

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Widzewa, a zawodnikom gości wręczył dwie.

Zespół gospodarzy dokonał czterech zmian.

Natomiast drużyna Radomiaka w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę jedenastka Widzewa zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie KS SKRA Częstochowa. Natomiast w niedzielę Błękitni Stargard zagrają z zespołem Radomiaka na jego terenie.