30. kolejka 2. ligi: RKS Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1-0 (1-0)

W meczu 30. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 5 lipca, jedenastka Garbarni wygrała ze Zniczem 1-0 (1-0). Pojedynek odbył się na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej w Krakowie.

30. kolejka Polska - 2. liga
2020-07-05 17:00 | Stadion: Stadion Garbarni przy ul. Barskiej | Arbiter: S. Tarnowski
RKS Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
1
0
J. Kowalski 21'

Od pierwszych minut drużyna Znicza zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Garbarni była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Garbarni w 21. minucie spotkania, gdy Jakub Kowalski strzelił z karnego pierwszego gola.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Karolowi Noiszewskiemu z jedenastki gości. Była to 35. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Garbarni.

W 49. minucie Arkadiusz Pyrka został zmieniony przez Pawła Tarnowskiego. Między 60. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy Garbarni: Mateusz Wyjadłowski, Błażej Radwanek, Grzegorz Marszalik, na ich miejsce weszli: Krzysztof Szewczyk, Michal Feliks, Jan Klimek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Bartlomieja Faliszewskiego, Karola Noiszewskiego zajęli: Mikolaj Szymanski, Bartosz Nowicki.

Od 73. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Garbarni oraz trzy drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Marcin Bochenek
73′ Bartlomiej Mruk
Peter Drobňák
90′ Donatas Nakrošius
Adrian Rybak90′
 21′ (k.) Jakub Kowalski
Martin Baran
90′ Kamil Kuczak