Reklama

Reklama

3. kolejka 2. ligi: Wigry Suwałki - KS SKRA Częstochowa 2-1 (0-0)

11 września na Stadionie Miejskim w Suwałkach odbył się pojedynek 3. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Wigier i SKRA Częstochowa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wigier 2-1.

11 września  na Stadionie Miejskim w Suwałkach odbył się pojedynek  3. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Wigier  i SKRA Częstochowa. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wigier 2-1.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Piotr Nocoń ze SKRA Częstochowa. Była to 15. minuta spotkania.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W pierwszych minutach drugiej połowy sędzia ukarał kartką Adriana Piekarskiego, piłkarza Wigier.

Wysiłki podejmowane przez zespół SKRA Częstochowa w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 50. minucie bramkę zdobył Kamil Wojtyra. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzecie trafienie w sezonie.

Reklama

W 67. minucie Adrian Piekarski został zastąpiony przez Kacpra Wełniaka. W 73. minucie Lucjan Zieliński został zmieniony przez Jakuba Siniora, co miało wzmocnić drużynę SKRA Częstochowa. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daniela Liszkę na Pawła Gieracha.

Zespół SKRA Częstochowa niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 26 minut, jedenastka gospodarzy doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Kamil Adamek.

Szybko po stracie gola drużyna gospodarzy objęła prowadzenie. Na 12 minut przed zakończeniem meczu Kamil Adamek ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-1.

W 82. minucie Piotr Nocoń został zmieniony przez Stanislawa Muniaka, a za Dawida Niedbałę wszedł na boisko Wojciech Słomka, co miało wzmocnić zespół SKRA Częstochowa. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Denisa Gojkę na Łukasza Bogusławskiego. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

19 września zespół SKRA Częstochowa rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Motor Lublin. Tego samego dnia RKS Garbarnia Kraków będzie gościć drużynę Wigier.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL