3. kolejka 2. ligi: Stal Stalowa Wola - WKS Gryf Wejherowo 0-0

10 sierpnia w Boguchwale odbyło się spotkanie 3. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Stal i WKS-u Gryf. Mecz zakończył się remisem 0-0.

3. kolejka Polska - 2. liga
2019-08-10 17:00 | Stadion: IZO Arena | Arbiter: M. Bielawski
Stal Stalowa Wola
WKS Gryf Wejherowo
0
0

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Piotrowi Witasikowi ze Stal (”Stalówka”). Była to 39. minuta starcia.

Drugą połowę jedenastka Stal rozpoczęła w zmienionym składzie, za Rafała Michalika, Michała Fidziukiewicza weszli Filip Wójcik, Łukasz Zjawiński. W 55. minucie Kacper Malolepszy został zastąpiony przez Oskara Sikorskiego.

Między 71. a 81. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Maciej Prusinowski
39′ Piotr Witasik
Mariusz Sławek
Robert Dadok
Tomasz Wojcinowicz81′
Rafał Michalik
Mikołaj Gabor
75′ Piotr Mroziński
Maksymilian Hebel
71′ Łukasz Pietras
Kacper Małolepszy
Michał Płonka
Filip Szewczyk
Michał Fidziukiewicz
Mateusz Majewski

Piłkarze Stal dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół WKS-u Gryf w drugiej połowie dokonał czterech zmian.

17 sierpnia jedenastka WKS-u Gryf zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie CWKS Resovia. Tego samego dnia MKS Bytovia będzie przeciwnikiem drużyny ”Stalówki” w meczu, który odbędzie się w Bytowie.