3. kolejka 2. ligi: Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0-1 (0-1)

W spotkaniu 3. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 12 września, zespół Stal Rrzeszów przegrał z Olimpią 0-1 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie Stal w Rzeszowie.

José Embaló 37'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut drużyna Olimpii zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Stal Rrzeszów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olimpii w 37. minucie spotkania, gdy José Embaló zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Olimpii.

W 53. minucie Błażej Szczepanek zastąpił Damiana Michalika. Między 56. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze Stal Rrzeszów: Wiktor Kłos, Krystian Pieczara, Rafał Maciejewski, Wojciech Reiman, na ich miejsce weszli: Dawid Olejarka, Grzegorz Goncerz, Mariusz Sławek, Sławomir Szeliga. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kacpra Pietrzyka, Adriana Kwiatkowskiego, José Embaló zajęli: Samuel, Mikołaj Gabor, Grzegorz Gulczyński.

W 71. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Damiana Kostkowskiego ze Stal Rrzeszów, a w 75. minucie Nikodema Sujeckiego z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Kacper Pietrzyk
71′ Damian Kostkowski