3. kolejka 2. ligi: Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0-1 (0-0)

W starciu 3. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 12 września, drużyna Sokołu Ostróda przegrała z Pogoń Siedlce 0-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Stadionie Sokoła Ostróda.

P. Marciniec 49'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Pogoń Siedlce zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Sokołu Ostróda była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Sokołu Ostróda rozpoczęła w zmienionym składzie, za Karola Żwira wszedł Paweł Brzuzy.

Jedyną bramkę meczu dla Pogoń Siedlce zdobył Piotr Marciniec w 49. minucie. W 68. minucie Ishmael Baidoo został zmieniony przez Eryka Więdłochę.

Między 68. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pogoń Siedlce: Kamil Walków, Tomasz Margol, Piotr Marciniec, na ich miejsce weszli: Maciej Górski, Bartosz Brodziński, Krzysztof Kołodziej. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Macieja Dampca, Rafała Siemaszki zajęli: Dawid Wolny, Wojciech Kalinowski. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Ivanowi Očenášowi z Pogoń Siedlce. Była to 86. minuta pojedynku.

Kamil Walków

Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Pogoń Siedlce przyznał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Pogoń Siedlce w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

19 września jedenastka Sokołu Ostróda rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Olimpia Grudziądz. Tego samego dnia KS Hutnik Kraków Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010 zagra z jedenastką Pogoń Siedlce na jej terenie.