3. kolejka 2. ligi: CWKS Resovia - Znicz Pruszków 3-0 (1-0)

10 sierpnia w Rzeszowie odbyło się spotkanie 3. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Resovii i Znicza. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Resovii 3-0.

G. Płatek 82'

Od pierwszych minut jedenastka Znicza zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Resovii była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez zespół Resovii w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Dawid Kubowicz.

Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Dariuszowi Zjawińskiemu z drużyny gości. Była to 45. minuta starcia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Resovii.

Na drugą połowę zespół Znicza wyszedł w zmienionym składzie, za Karola Noiszewskiego wszedł Maciej Machalski. W 66. minucie w drużynie Resovii doszło do zmiany. Grzegorz Płatek wszedł za Kamila Radulja.

W 69. minucie Marcin Rackiewicz zastąpił Pawła Tarnowskiego. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Znicza doszło do zmiany. Michał Suchanek wszedł za Dariusza Zjawińskiego.

Zespół Znicza ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 76. minucie na listę strzelców wpisał się Serhij Krykun.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Resovii w 82. minucie spotkania, gdy Grzegorz Płatek strzelił trzeciego gola. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0.

Peter Drobňák
 35′ Dawid Kubowicz
Patryk Czarnowski
 76′ Serhii Krykun