27. kolejka 2. ligi: CWKS Resovia - Stal Rzeszów 0-0

21 czerwca na Stadionie Resovia w Rzeszowie odbył się mecz 27. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Resovii i Stal Rrzeszów. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

27. kolejka Polska - 2. liga
2020-06-21 13:05 | Stadion: Stadion Resovia | Arbiter: M. Kochanek
CWKS Resovia
Stal Rzeszów
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 21 spotkań zespół Resovii wygrał dziewięć razy i zanotował sześć porażek oraz sześć remisów.

Od pierwszych minut zespół Stal Rrzeszów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Resovii była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Stal Rrzeszów: Piotrowi Głowackiemu w 34. minucie i Damianowi Kostkowskiemu w drugiej minucie doliczonego czasu.

W 58. minucie za Adriana Dziubińskiego wszedł Maksymilian Hebel. Między 62. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Resovii: Daniel Swiderski, Grzegorz Płatek, Szymon Hajduk, na ich miejsce weszli: Hubert Antkowiak, Mateusz Kantor, Szymon Feret. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Radosława Sylwestrzaka, Sławomira Szeligi, Patryka Plewki zajęli: Robert Trznadel, Błażej Szczepanek, Damian Michalik.

Od 70. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Resovii i jedną drużynie przeciwnej.

Piotr Głowacki34′
90′ Mateusz Geniec