26. kolejka 2. ligi: Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 1-0 (0-0)

17 czerwca na Stadionie Górnik odbyło się starcie 26. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Górnika Łęczna i Znicza. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Górnika Łęczna 1-0.

B. Śpiączka 87'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Maciejowi Orłowskiemu z Górnika Łęczna. Była to 11. minuta spotkania.

Drugą połowę drużyna Górnika Łęczna rozpoczęła w zmienionym składzie, za Adriana Cierpkę, Arona Stasiaka weszli Dominik Lewandowski, Bartosz Śpiączka. W 51. minucie sędzia ukarał kartką Marcina Rackiewicza, piłkarza Znicza.

W tej samej minucie Maciej Orłowski zastąpił Jakuba Zagórskiego. Między 60. a 87. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Znicza.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Górnika Łęczna w 87. minucie spotkania, gdy Bartosz Śpiączka zdobył pierwszą bramkę. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w zespole Górnika Łęczna doszło do zmiany. Karol Turek wszedł za Michala Golinskiego.

Dwie minuty później kartkę otrzymał Tymon Proczek z jedenastki gości.

Marcin Rackiewicz51′
11′ Maciej Orłowski