25. kolejka 2. ligi: Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0-0

13 czerwca na Stadionie Znicza (MZOS) w Pruszkowie odbył się pojedynek 25. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Znicza i Olimpii Elbląg. Mecz zakończył się remisem 0-0.

25. kolejka Polska - 2. liga
2020-06-13 15:00 | Stadion: Stadion Znicza (MZOS) | Arbiter: M. Bielawski
Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
0
0

Od pierwszych minut zespół Olimpii Elbląg zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Znicza była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 34. a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Olimpii Elbląg i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę zespół Znicza wyszedł w zmienionym składzie, za Petera Drobňáka wszedł Marcin Rackiewicz. Między 50. a 75. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 76. minucie Arkadiusz Pyrka zastąpił Mikolaja Szymanskiego. W 79. minucie Bartosz Nowicki został zmieniony przez Roberta Obsta, co miało wzmocnić drużynę Znicza. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Przemysława Brychlika na Dawida Jabłońskiego.

Sebastian Madejski
50′ Marcin Bochenek
Michał Kiełtyka
35′ Peter Drobňák
Kamil Wenger
60′ Maciej Machalski