25. kolejka 2. ligi: Górnik Polkowice - KKS Lech Poznań II 1-1 (1-1)

13 czerwca na Stadionie Górnik odbyło się starcie 25. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Górnika Polkowice i Lecha Poznań II. Mecz zakończył się remisem 1-1.

F. Marchwiński 13'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu zespół gospodarzy objął prowadzenie. W piątej minucie na listę strzelców wpisał się Filip Baranowski.

Piłkarze gości (”Kolejorz II”) nie poddali się i także strzelili jednego gola jeszcze w pierwszej połowie. W 13. minucie wynik ustalił Filip Marchwiński.

Między 24. a 29. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Górnika Polkowice i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie kartką został ukarany Tomasz Dejewski, zawodnik ”Kolejorza II”. W 68. minucie Filip Baranowski został zastąpiony przez Kacpra Osiadłego.

Od 72 minuty boisko opuścili zawodnicy Lecha Poznań II: Oleksandr Yatsenko, Jakub Niewiadomski, Bartosz Bartkowiak, Paweł Tomczyk, na ich miejsce weszli: Tomasz Kaczmarek, Karol Smajdor, Jakub Białczyk, Igor Ławrynowicz. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mariusza Szuszkiewicza, Eryka Sobkowa, Mateusza Magdziaka zajęli: Matthew Baszak, Piotr Azikiewicz, Kajetan Szmyt. W drugiej połowie nie padły bramki.

Jakub Niewiadomski26′
29′ Marek Opałacz
Grzegorz Wojtkowiak
 5′ Filip Baranowski
Bartosz Bartkowiak
24′ Patryk Mucha