24. kolejka 2. ligi: Stal Rzeszów - Widzew Łódź 0-0

W meczu 24. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 7 czerwca, jedenastka Stal Rrzeszów zremisowała z Widzewem 0-0. Starcie odbyło się na Stadionie Stal w Rzeszowie.

24. kolejka Polska - 2. liga
2020-06-07 13:05 | Stadion: Stadion Stal | Arbiter: M. Szrek
Stal Rzeszów
Widzew Łódź
0
0

Było to spotkanie na szczycie tabeli. Zapowiadał się ciekawy pojedynek, gdyż spotkały się siódmy i pierwszy zespół 2. ligi.

Od pierwszych minut jedenastka Widzewa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Stal Rrzeszów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Stal Rrzeszów rozpoczął w zmienionym składzie, za Patryka Plewkę wszedł Wiktor Kłos. W 49. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Wiktora Kłosa ze Stal Rrzeszów, a w 57. minucie Adama Radwańskiego z drużyny przeciwnej.

W 68. minucie Krystian Pieczara zastąpił Grzegorza Goncerza. W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Łukasza Kosakiewicza z Widzewa, a w 83. minucie Lukasza Mozlera z drużyny przeciwnej.