21. kolejka 2. ligi: Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 2-1 (1-1)

W pojedynku 21. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 1 marca, zespół Znicza wygrał z Pogoń Siedlce 2-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Znicza (MZOS) w Pruszkowie.

K. Walków 31'

Od pierwszych minut drużyna Pogoń Siedlce zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Znicza była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Pogoń Siedlce w 31. minucie spotkania, gdy Kamil Walkow strzelił pierwszego gola.

W 33. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Macieja Machalskiego ze Znicza, a w 37. minucie Bartosza Wiktoruka z drużyny przeciwnej.

Piłkarze gospodarzy nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W tej samej minucie gola wyrównującego strzelił Marcin Bochenek.

Na siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy arbiter ukarał kartką Damiana Mosiejkę, zawodnika Pogoń Siedlce. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W 50. minucie sędzia przyznał kartkę Bartoszowi Brodzińskiemu z Pogoń Siedlce. W 63. minucie Maciej Machalski zastąpił Bartosza Nowickiego.

Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w drużynie Pogoń Siedlce doszło do zmiany. Maciej Firlej wszedł za Adama Mójtę.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Znicza w 68. minucie spotkania, gdy Karol Noiszewski zdobył z karnego drugą bramkę. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Znicz: Bartoszowi Nowickiemu w 69. minucie i Martinowi Baranowi w drugiej minucie doliczonego czasu starcia.

Od 76 minuty boisko opuścili piłkarze Znicza: Paweł Tarnowski, Karol Noiszewski, Arkadiusz Pyrka, na ich miejsce weszli: Marcin Rackiewicz, Bartlomiej Faliszewski, Tymon Proczek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Piotra Marcińca, Damiana Mosiejki zajęli: Marcin II, Mateusz Kluzek. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Mikołaj Smyłek
 37′ Marcin Bochenek
Bartosz Brodziński50′
Peter Drobňák
Karol Jaksik
90′ Martin Baran
Adam Mójta
33′ Maciej Machalski
Oskar Repka
Paweł Moskwik
Piotr Marciniec
 68′ (k.) Karol Noiszewski