21. kolejka 2. ligi: Stal Stalowa Wola - MKS Bytovia 0-0

29 lutego na Stadionie Stalim (MOSiR) w Stalowej Woli odbył się pojedynek 21. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Stal i MKS-u Bytovia. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

21. kolejka Polska - 2. liga
2020-02-29 19:38 | Stadion: Stadion Stali (MOSiR) | Arbiter: D. Gawęcki
Stal Stalowa Wola
MKS Bytovia
0
0

Od pierwszych minut drużyna MKS-u Bytovia zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Stal (”Stalówka”) była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie obejrzał Szymon Jopek z drużyny gospodarzy. Była to 41. minuta starcia.

Między 53. a 64. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Stal i jedną drużynie przeciwnej. W 66. minucie Adrian Bielawski został zmieniony przez Adriana Kwiatkowskiego.

W 81. minucie czerwoną kartkę obejrzał Szymon Jopek, tym samym zespół gospodarzy musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. W 82. minucie Przemysław Lech został zmieniony przez Piotra Giela, a za Michaela Ameyawa wszedł na boisko Patryk Wolski, co miało wzmocnić drużynę MKS-u Bytovia. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Michała Fidziukiewicza na Kacpra Śpiewaka.

MKS Bytovia
64′ Dawid Pietrzkiewicz
Adrian Liberacki
41′ 81′ Szymon Jopek
Haris Memić
Piotr Mroziński
Michael Ameyaw53′
62′ Michał Płonka
Daniel Feruga
Philip Szifer
Przemysław Lech
Michał Fidziukiewicz
Paweł Zawistowski
63′ Tomasz Płonka
Karol Czubak

Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu cztery żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół Stal w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę zespół ”Stalówki” zawalczy o kolejne punkty w Przedmieściu Szczecińskim. Jego przeciwnikiem będzie Błękitni Stargard. Tego samego dnia CWKS Resovia zagra z drużyną MKS-u Bytovia na jej terenie.