21. kolejka 2. ligi: Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1-0 (1-0)

17 kwietnia w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie 21. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Siarki i Olimpii Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem Siarki 1-0.

M. Janeczko 7'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Siarki zdobył Mateusz Janeczko w siódmej minucie.

W 32. minucie za Krzysztofa Zarembę wszedł Damain Szuprytowski. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Siarki.

Między 54. a 79. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Olimpii Elbląg i jedną drużynie przeciwnej. Między 62. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Siarki: Aleksander Drobot, Maksymilian Sitek, Sebastian Duda, Mateusz Janeczko, na ich miejsce weszli: Kamil Woźniak, Kacper Wełniak, Kacper Maik, Mateusz Wawrylak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Oleksiego Pytulyaka, Jakuba Bojasa zajęli: Cezary Demianiuk, Tomasz Sedlewski.

Zaremba
68′ Hieronim Zoch
Michał Kuczałek
 7′ Mateusz Janeczko