20. kolejka 2. ligi: KS SKRA Częstochowa - KKS Lech Poznań II 0-0

W spotkaniu 20. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 30 listopada, drużyna SKRA Częstochowa zremisowała z Lechem Poznań II 0-0. Starcie odbyło się na Stadionie ul. Loretańska.

20. kolejka Polska - 2. liga
2019-11-30 13:00 | Stadion: Stadion ul. Loretańska | Arbiter: R. Marciniak
KS SKRA Częstochowa
KKS Lech Poznań II
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Lecha Poznań II (”Kolejorz II”).

Od pierwszych minut drużyna Lecha Poznań II zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki SKRA Częstochowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 67. minucie Ołeksandr Jacenko został zmieniony przez Tomasza Kaczmarka. W doliczonej trzeciej minucie meczu kartkę otrzymał Piotr Nocon z drużyny gospodarzy.

Bartosz Bartkowiak
90′ Piotr Nocoń
Filip Szymczak

Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom SKRA Częstochowa pokazał jedną żółtą.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła jednego gracza. Natomiast zespół Lecha Poznań II w drugiej połowie dokonał czterech zmian.