2. kolejka 2. ligi: Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-1 (0-0)

4 września na Stadionie Znicza (MZOS) w Pruszkowie odbył się pojedynek 2. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Znicza i MKS-u Bytovia. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Piotr.Giel 53'

Od pierwszych minut jedenastka MKS-u Bytovia zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Znicza była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 28. a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

W 47. minucie sędzia pokazał kartkę Maciejowi Machalskiemu z drużyny gospodarzy.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MKS-u Bytovia w 53. minucie spotkania, gdy Piotr Giel strzelił pierwszego gola. W 58. minucie Krystian Tabara został zastąpiony przez Jakuba Zagórskiego.

Między 65. a 74. minutą, boisko opuścili zawodnicy Znicza: Patryk Kubicki, Mikołaj Szymański, Gabor Grabowski, na ich miejsce weszli: Jakub Gorski, Paweł Tarnowski, Lukáš Hrnčiar. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adriana Bielawskiego, Kacpra Sezonienki zajęli: Jakub Bach, Oskar Sikorski. Na osiem minut przed zakończeniem spotkania kartkę dostał Deleu, piłkarz gości.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Znicza w końcu przyniosły efekt bramkowy. W tej samej minucie wynik ustalił Paweł Tarnowski.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Santos Luiz Carlos Deleu82′
28′ Martin Baran
Filip Dymerski
Gabor Grabowski
Kuba Lizakowski
Patryk Kubicki
Haris Memić30′
47′ Maciej Machalski
Przemysław Lech
Krystian Pomorski
Paweł Zawistowski
Mikołaj Szymański
Piotr Giel  53′
43′ Krystian Tabara
Kacper Sezonienko

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną. Piłkarze drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Zespół Znicza w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

12 września zespół Znicza będzie miał szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jego przeciwnikiem będzie MKS Chojniczanka Chojnice. Tego samego dnia Olimpia Elbląg zagra z zespołem MKS-u Bytovia na jego terenie.