2. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 0-2 (0-0)

W meczu 2. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 5 września, jedenastka Pogoń Siedlce przegrała ze Stal Rrzeszów 0-2 (0-0). Starcie odbyło się na Stadion ROSRRiT.

D. Olejarka 87',89'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Od 19. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na drugą połowę zespół Pogoń Siedlce wyszedł w zmienionym składzie, za Krzysztofa Kołodzieja wszedł Piotr Marciniec. Także drużyna Stal Rrzeszów rozpoczęła w zmienionym składzie, za Błażeja Szczepanka wszedł Damian Michalik. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Ivan Očenáš z jedenastki gospodarzy. Była to 53. minuta spotkania.

W 67. minucie Bartosz Rymek zastąpił Marcina IIego. Między 68. a 84. minutą, boisko opuścili zawodnicy Stal Rrzeszów: Wiktor Kłos, Krystian Pieczara, Rafał Maciejewski, na ich miejsce weszli: Mariusz Sławek, Dawid Olejarka, Grzegorz Goncerz. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Tomasza Margola, Kamila Walkowa zajęli: Bartosz Brodziński, Kacper Falon.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Stal Rrzeszów w 87. minucie spotkania, gdy Dawid Olejarka zdobył pierwszą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W 89. minucie Dawid Olejarka po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 0-2.

Trenerzy obu drużyn postanowili odświeżyć składy w 90. minucie, w drużynie Stal Rrzeszów za Wojciecha Reimana wszedł Sławomir Szeliga, a w zespole Pogoń Siedlce Patryk Kostyk zmienił Dawida Nojszewskiego. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Piotr Głowacki
53′ Ivan Očenáš
Łukasz Góra
Piotr Pierzchała
Damian Kostkowski45′
19′ Krzysztof Kołodziej
Marcel Kotwica
Patryk Kostyk
Radosław Sylwestrzak
44′ Tomasz Margol
Wiktor Kłos
33′ Bartłomiej Olszewski