2. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - CWKS Resovia 0-0

3 sierpnia odbyło się starcie 2. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce i Resovii. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

2. kolejka Polska - 2. liga
2019-08-03 17:00 | Stadion: Stadion ROSRRiT | Arbiter: M. Szczerbowicz
Pogoń Siedlce
CWKS Resovia
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć meczów zespół Resovii wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Resovii zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Pogoń Siedlce była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 48. minucie żółtą kartkę obejrzał Szymon Feret z Resovii. W 57. minucie Kamil Radulj zastąpił Grzegorza Płatka.

Między 64. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Resovii i jedną drużynie przeciwnej. Między 64. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Pogoń Siedlce: Adam Mójta, Maciej Firlej, Piotr Marciniec, Kacper Skibicki, na ich miejsce weszli: Marcin I, Kamil Walkow, Kacper Falon, Jakub Romanowicz. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Daniela Swiderskiego, Serhija Krykuna, Szymona Fereta zajęli: Bartlomiej Buczek, Radoslaw Adamski, Szymon Hajduk. W czwartej minucie doliczonego czasu gry drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Dawid Kubowicz osłabiając drużynę gości. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 68. minucie.