2. kolejka 2. ligi: Błękitni Stargard - Wigry Suwałki 1-0 (1-0)

W meczu 2. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 5 września, jedenastka KS-u Błekitniego wygrała z Wigrami 1-0 (1-0). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim w Przedmieściu Szczecińskim.

O. Ryk 41'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. W 31. minucie sędzia pokazał kartkę Krystianowi Kujawie z zespołu gospodarzy.

Jedyną bramkę meczu dla KS-u Błekitniego zdobył Oskar Ryk w 41. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny KS-u Błekitniego.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania arbiter pokazał kartkę Mateuszowi Bochnakowi, piłkarzowi KS-u Błekitniego. W 60. minucie Grzegorz Aftyka został zmieniony przez Pawła Gieracha.

Między 76. a 84. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Wigier i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Grzegorz Aftyka
31′ Krystian Kujawa
Adrian Piekarski
47′ Mateusz Bochnak
Bartłomiej Babiarz84′
76′ Michal Cywiński
Denis Gojko
Dawid Polkowski
Michał Ozga
 41′ Oskar Ryk
Cezary Sauczek
Błażej Starzycki
Kacper Wełniak

Zawodnicy KS-u Błekitniego otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Wigier w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Już w najbliższy piątek jedenastka Wigier rozegra kolejny mecz u siebie. Jej przeciwnikiem będzie KS SKRA Częstochowa. Natomiast 12 września Motor Lublin będzie gościć zespół KS-u Błekitniego.