18. kolejka 2. ligi: KS SKRA Częstochowa - KS Legionovia 1-0 (1-0)

W spotkaniu 18. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 27 listopada, drużyna SKRA Częstochowa wygrała z Legionovią 1-0 (1-0). Mecz odbył się na Stadionie ul. Loretańska.

R. Brusiło 30'

Zespół Legionovii przed meczem zajmował 18. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Legionovii.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 17. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Rafała Brusiłę ze SKRA Częstochowa, a w 23. minucie Mateusza Małka z drużyny przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu zdobył Rafał Brusiło dla zespołu SKRA Częstochowa. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny SKRA Częstochowa.

W 51. minucie Arkadiusz Gajewski zastąpił Karola Podlińskiego. W 54. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Oktawiana Obuchowskiego ze SKRA Częstochowa, a w 83. minucie Eryka Wiedlochę z drużyny przeciwnej.

Piotr Maślanka
54′ Oktawian Obuchowski
Jonatan Straus
 30′ 17′ Rafał Brusiło
Daniel Pietraszkiewicz

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, w drugiej także jedną. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Legionovii w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna SKRA Częstochowa zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie KKS Lech Poznań II. Natomiast w niedzielę Pogoń Siedlce będzie gościć jedenastkę Legionovii.